O NASZEJ KANCELARII

Kancelaria Prokura jest kancelarią doradztwa prawnego sprofilowaną na dochodzenie należności. Działamy w branży windykacji i obrotu wierzytelnościami od 2000 roku. Podstawą  naszej działalności jest prowadzenie działań windykacyjnych przy użyciu wszelkich dostępnych środków, jakie daje nam prawo cywilne i karne, na każdym z etapów windykacji polubownej, sądowej, egzekucyjnej i pokomorniczej.

Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny prawa, ekonomii i psychologii. Każdy współpracujący z nami adwokat i radca prawny dba o profesjonalne prowadzenie powierzonych zleceń. Naszą dewizą jest rzetelność, sumienność, a przede wszystkim konsekwentne działanie wobec dłużników.

Gwarancją naszej skuteczności jest między innymi fakt, że nie pobieramy zaliczek ani opłat wstępnych za przyjęcie zlecenia. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja za sukces należna dopiero po odzyskaniu wierzytelności. Prowizja uzgadniana jest indywidualnie do każdego zlecenia.

W przypadku wprowadzenia przez wierzyciela do działalności swojej firmy procedur Kancelarii Prokura istnieje możliwość przeniesienia wszelkich kosztów dochodzenia należności na dłużnika w tym poniesionych kosztów wynagrodzenia prowizyjnego.

NASI PARTNERZY